Serdecznie zapraszamy :-)

Suknie Ślubne


Bydgoszcz

Przy weselnym stole

Przy weselnym stole

Dziesiejsze wesela to bardzo często imprezy organizowane z dużym rozmachem. Ilość zapraszanych gości liczona jest w dziesiątkach, a nie rzadko przekracza setkę.

I tu zaczyna się problem - jak tak liczną grupę rozlokować przy weselnym stole, żeby każego odpowiednio docenić, a przy okazji właściwie uhonorować najważniejszych członków rodzin państwa młodych. Mimo, że nie jest to zadanie proste, to jednak możliwe do wykonania.

Przez długie lata każde kolejne wesele dokładało swoja cegiełkę do budowy weselnej tradycji. Dzięki temu dzisiaj czerpiąc z doświadczenia minionych pokoleń mamy ułatwione zadanie. Możemy korzystać ze sprawdzonych przez lata rozwiązań i zasad.

Opisanie ich wszystkich w tym miejscu nie jest możliwe, ale są w Sieci strony, na których można znaleźć szczegółowe porady i wskazówki, jak poradzić sobie z niełatwym problemem ulokowania wszystkich weselnych gości z zachowaniem reguł dobrego wychowania i szacunku. My proponujemy stronę http://www.savoir-vivre.com.pl/?rozmieszczenie-gosci-przy-stole,170, gdzie znajdziecie wszytskie szczegółowe informacje.

Witamy na stronie Salonu Sukien Ślubnych RETRO w Bydgoszczy