Serdecznie zapraszamy :-)

Suknie Ślubne


Bydgoszcz

Sztuka zapraszania

Sztuka zapraszania

Czasy siermiężnych zaproszeń kupowanych w sklepach papierniczych, mozolnie wypisywanych kaligrafowanym pismem mamy już szczęsliwie za sobą. Dzisiaj korzystając z dobrodziejstw współczesnych technologii możemy samodzielnie, nawet bez wychodzenia z domu, opracować nasze wyjątkowe zaproszenia. 

Jeżeli jesteśmy obdarzeni talentem plastycznym, to tylko, jak mawiają za oceanem, "sky is the limit". Jedynie wyobraźnia ogranicza nasze możliwości. Możemy od A do Z zaprojektować wygląd zaproszenia komponując w nim dowolne elementy graficzne. Np. nie musimy posługiwać się zdjęciami anonimowej pary, jakich wiele można znaleźć na zaproszeniach oferowanych w sklepach - możemy wykorzystać nasze własne zdjęcia wkonane w ślubnej stylizacji. 

Oczywiście przy takim projektowaniu musimy uwzględnić techniczne wymagania drukarni, w której będziemy drukowali zaproszenia. Przed przystąpieniem do pracy przy komputerze warto skontaktować się z pracownikiem drukarni i uzyskać precyzyjne formaty papieru, wymiary pola zadruku i inne informacje, które uchronią nas przed niepotrzebnymi problemami. Z taką wiedzą możemy już spokojnie przystąpić do przygotowania projektu.

Jednak gdy nasz talent obejmuje inne niż grafika obszary, możemy skorzystać z bogatej oferty inetrnetowych drukarni. Wiele z nich oferuje możliwość skorzystania z obfitej bazy wzorów, które w niezbyt skomplikowanym procesie możemy samodzielnie wypełnić grafiką i treścią wykorzystując do tego celu internetową przeglądarkę lub właściwy program. Ta metoda szybko zyskuje na popularności - jest prosta, wygodna i z zasady niezawodna. Za usługę zapłacimy kartą lub przelewem, a zaproszenia dotrą do nas w przesyłce kurierskiej - w porównianiu z metodami tradycyjnymi widać same korzyści.

Witamy na stronie Salonu Sukien Ślubnych RETRO w Bydgoszczy

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie http://goo.gl/QJJZM5