WIELKIE PROMOCJE - serdecznie zapraszamy :-)

Suknie Ślubne


Bydgoszcz

Suknie ślubne

Serdecznie zapraszamy przyszłe Pary Młode

Planujesz ślub w 2016 roku, a nie masz jeszcze wymarzonej sukni ślubnej, to zapraszamy do naszego Salonu. Przyjdź, poprzymierzaj różne fasony, może znajdziesz taki, w którym będziesz czuła się wyjątkowo. Jeżli nie znajdziesz, to uszyjemy suknię wg Twoich oczekiwań.

 

W naszym Salonie suknie ślubne wykonane są z wysokiej jakości tkanin, koronek i innych dodatków. Wybierzecie je w komfortowych warunkach oraz miłej atmosferze.

Oprócz sukien ślubnych oferujemy wynajem samochodów, dekorację kościołów i wiele innych atrakcji.

 

 

Sukienka dla druhny

Nowością w polskim kręgu kulturowym w aspekcie ślubu są druhny, na które Panny Młode bardzo często wybierają małe dziewczynki z rodziny, ponieważ są one najsłodszym widokiem, który porusza serca wielu gości, a całej uroczystości dodaje niezwykłej oprawy. Idą w orszaku ślubnym przed Parą Młodą trzymając małe bukieciki w dłoni, niosąc obrączki na poduszce bądź sypiąc płatki kwiatów przed Młodymi.

Niekiedy bywa, że podtrzymują tren Panny Młodej. Sukienki dla druhen dobiera się pod kątem sukni ślubnej. Mogą być one w tym samym kolorze, bądź posiadać podobne motywy sukienki Panny Młodej. Powinny być jednak skromniejsze niż sukienka głównej bohaterki dnia.

 Obsługujemy uroczystości w miejscowości Bydgoszcz i w okolicach

Sukienki komunijne

Komunia Święta, to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej dziewczynki. Oprócz zadbania o stronę duchową rodzice powinni zatroszczyć się również o odpowiedni ubiór dla swojej pociechy, ponieważ piękny wygląd jest również bardzo ważny w tym dniu. Dziewczynka w takiej sukience powinna wyglądać niewinnie i świeżo.

Sukienki szyjemy z materiałów o najwyższej jakości. Dodatkową ozdobą stanowią przepiękne koronki, ręczne naszywane koraliki, cekiny i kryształki.

Mogą być one wykorzystywane także w uroczystościach Bożego Ciała, balach przedszkolnych, szkolnych oraz wszystkich innych uroczystościach wymagających eleganckiego stroju.

 Obsługujemy uroczystości w miejscowości Bydgoszcz i w okolicach

 

 

Wykonujemy je w różnych kolorach i według ustalonego projektu.